06 Ocak 2017, 09:01 - 
Çalgı Çengi 2 nin Avrupa Galası Berlin'de Yapıldı

Çalgı Çengi 2 nin Avrupa Galası Berlin'de Yapıldı

Potsdamer Platz’daki Cinemaxx Sinemasında gerçekleştirilen galaya filmin başrol oyuncuları Ahmet Kural ve Murat Cemcir katıldı.

Filmi Berlinli sinemaseverlerle birlikte izleyen oyuncular, filmden sonra izleyiciyle film hakkında bir müddet sohbet etti. Ahmet Kural, izleyiciden gelen istek üzerine filmde seslendirdiği Almanyalı Türk sanatçı Muhabbet’in ‘Sie liegt in meinen Armen’ adlı parçasını tekrar okudu.


Daha sonra küçük bir basın toplantısı düzenleyen ikili, Berlin’de gördükleri yoğun ilgiden memnun olduklarını söyledi. Avrupa’daki Türk seyircisini genel olarak çok neşeli bulduğunu söyleyen Murat Cemcir, izleyicinin hemen her şakayı algıladığını ve güldüğünü bu anlamda Türkiyedeki izleyiciyle Almanya’daki izleyici arasında fazla fark olmadığını vurguladı. Ahmet Kural ise içinde bulunduğumuz üzücü günlerden dolayı, halkımızı biraz olsun güldürebilmek adına güzel bir film yapmaya çalıştıklarını söyledi. Mimiklerini filmlerde kullanmayı sevdiğini belirten Kural, gelen bir soru üzerine bir mimik komedyeni olarak algılanmasının kendisini rahatsız etmeyeceğini kaydetti.

Gelecek planları hakkında da bilgiler veren ikili, 2017 senesinin başında yeni bir diziye başlamak istediklerini belirttiler. Ayrıca Berlinde’ki Türk seyircinin sinerjisinden etkilendiklerini ve Berlin’de  -ya da kısmen Berlin’de- geçecek bir filmin planları dahilinde olduğunu vurguladılar.

“Çalgı Çengi 2” Avrupa film galası Berlin’den sonra Stuttgart, Ftrankfurt, Bochum, Duisburg, Viyana, Rotterdam ve Amsterdam’da devam edecek.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan News Europe ..::.. Avrupa Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Magazin HABERLERİ
Etkinlik Takvimi
 
Platform-Sağlık
 
Canlı TV

 
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
NEWS-EU
Merkel Çok Aranacak
BASINDAN
Millî olmak ‘aptallık’ mı?
Egemen Cantürk
Yahudi kanı ve Türk teri ile sıvanmış bir ülkenin tarih önünde hesaplaşması
Erdem Nedim
TÜRKÇE'DEN UTANMAYINIZ
Mesut Hastürk
Arjantinlisin Arjantinli Kal 2:
 
FOTO GALERİ
 
Twitter
 
E-Konsolosluk
 
EN ÇOK TIKLANANLAR
 

Bagimsiz Haber Portalı. Haberler ve Resimler İzinsiz Kullanılamaz.

Adres : News-Eu.com Skalitzerstr 134 10999 Berlin / Germany
Tel :+49 30 212 957 99