20 Nisan 2017, 06:38 - 
Berlin Alperen Ocaklari Çocuk Festivali

Berlin Alperen Ocaklari Çocuk Festivali

Berlin’de faaliyet gösteren ve tüm sivil toplum kuruluşları ile güzel ilişkiler içerisinde olan Berlin Alperen Ocakları uhdesinde düzenlenen çocuk festivalinin 7. si coşku ile gerçekleşti.

Soğuk ve yağmurlu havaya rağmen Berlin’lilerin yoğun ilgi gösterdiği festival büyük bir coşku içerisinde gerçekleştirildi. Ferstivale birçok STK Başkan ve temsilcilerinin yanısıra Türkiye’nin Berlin Başkonsolosu Mustafa Çelik’te iştirak etti.

Festival Kapsamında özellikle çocuklara yönelik kültürel ve eğitici faaliyetlere ağırlık verilirken, onların doyasıya ağleneceği sunumlar ön plana çıktı. Ayrıca katılımcılar Türk mutfağının en güzel yemeklerini yeme fırsatı buldular. Festival sözcüsü Muzaffer Türk, başta Alperen Ocakları Kadın ve Gençlik Kolları olmak üzere, tüm mensuplarına, ana sponsor STB Şentürk, alt yapı firmasına ve tüm sponsorlara  bu festivalin gerçekleşmesine sundukları katkıdan dolayı teşekkür etti.Foto: Menderes SinginYORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan News Europe ..::.. Avrupa Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Toplum HABERLERİ
Etkinlik Takvimi
 
Platform-Sağlık
 
Canlı TV

 
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
NEWS-EU
Merkel Çok Aranacak
BASINDAN
Millî olmak ‘aptallık’ mı?
Egemen Cantürk
Yahudi kanı ve Türk teri ile sıvanmış bir ülkenin tarih önünde hesaplaşması
Erdem Nedim
TÜRKÇE'DEN UTANMAYINIZ
Mesut Hastürk
Arjantinlisin Arjantinli Kal 2:
 
FOTO GALERİ
 
Twitter
 
E-Konsolosluk
 

Bagimsiz Haber Portalı. Haberler ve Resimler İzinsiz Kullanılamaz.

Adres : News-Eu.com Skalitzerstr 134 10999 Berlin / Germany
Tel :+49 30 212 957 99