26 Ekim 2017, 06:24 - 
Tazminat için arabanın önüne atladı

Tazminat için arabanın önüne atladı

İngiltere'de bir kadın, tazminat için bir taksi aracının önüne atladı. Olay anının görüntülendiğini sonradan fark eden kadın, taksi şoförünü tehdit etti.

İngiltere'nin Blackpool kentinde bir kadın, gece yarısı karşıdan karşıya geçerken arabanın önüne atlayarak sürücüyü zor durumda bıraktı.

Kendi yolunda giden bir taksi sürücüsü, aniden karşıdan karşıya geçen ve arabanın önüne atlayan kadını görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

Taksi sürücüsü Christopher Stewart'ın da aracında o gün şans eseri yol kamerası bulunuyordu.

Taksi sürücüsünün anlattığına göre, tazminat için arabanın önüne atlayan kadın ve erkek arkadaşı, olay sonrasında videoya kaydedildiğini fark etti. Bunun üzerine sürücünün yanına gelerek adamı öldürmekle tehdit etti.

Olay sonrası açıklama yapan Stewart, "12 aydır, taksi şöförlüğü yapıyorum hiç böyle bir olayla karşılaşmadım. Eğer aracımda kayıtlı görüntüler olmasaydı sonu gerçekten kötü olabilirdi. Aracın üstüne atlayan kadının da yüzüne baktığınızda gülümsüyordu. Bu şekilde sigorta şirketlerini etkiliyorlar." diye konuştu. Polisin ise olayla ilgili soruşturması sürüyor.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan News Europe ..::.. Avrupa Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Toplum HABERLERİ
Etkinlik Takvimi
 
Platform-Sağlık
 
Canlı TV

 
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
NEWS-EU
Merkel Çok Aranacak
BASINDAN
Millî olmak ‘aptallık’ mı?
Egemen Cantürk
Yahudi kanı ve Türk teri ile sıvanmış bir ülkenin tarih önünde hesaplaşması
Erdem Nedim
TÜRKÇE'DEN UTANMAYINIZ
Mesut Hastürk
Arjantinlisin Arjantinli Kal 2:
 
FOTO GALERİ
 
Twitter
 
E-Konsolosluk
 

Bagimsiz Haber Portalı. Haberler ve Resimler İzinsiz Kullanılamaz.

Adres : News-Eu.com Skalitzerstr 134 10999 Berlin / Germany
Tel :+49 30 212 957 99