01 Kasım 2017, 08:46 - 
Kevin Spacey taciz iddiaları

Kevin Spacey taciz iddiaları

Ünlü Hollywood yıldızı Kevin Spacey’nin eski oyuncu Anthony Rapp’in cinsel saldırı iddiasının ardından gay olduğunu açıklaması Hollywood çevrelerinden tepki çekti.

Spacey’nin 26 yaşındayken o dönemde 14 yaşında olan Star Trek oyuncusu Anthony Rapp’e cinsel saldırıda bulunmuş olmasının eşcinselliğini açıklayarak aklanabilecek bir tavır olmadığı söyleniyor.

Oyuncu Anthony Rapp Oscar ödüllü Kevin Spacey’yi kendisini 14 yaşındayken bir partide üstüne çıkarak taciz etmekle suçlamış, Spacey ise bu suçlamaya gay olduğunu açıklayarak yanıt vermişti.

Spacey bir Twitter paylaşımında yıllar önce yaşanan olayı hatırlamadığını, muhtemelen içkili olduğunu ve Anthony Rapp’e yaşatmış olduğu zorluktan dolayı içten bir şekilde özür diledi ve yıllardır sır olarak sakladığı eşcinsel kimliğini kamuoyuyla paylaştı.

Hollywood’da ünlü yapımcı Harvey Weinstein’ın birçok kadın oyuncuyu taciz ve tecavüzle suçlandığı skandalın ardından dünya çapında birçok toplumda insanlar yaşadıkları cinsel taciz deneyimlerini itiraf ediyor ve tacizcilerini ifşa ediyor.


Foto: Von Martin Varsavsky from Madrid, Spain - Kevin Spacey, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=12248432YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan News Europe ..::.. Avrupa Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Magazin HABERLERİ
Etkinlik Takvimi
 
Platform-Sağlık
 
Canlı TV

 
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
NEWS-EU
Merkel Çok Aranacak
BASINDAN
Millî olmak ‘aptallık’ mı?
Egemen Cantürk
Yahudi kanı ve Türk teri ile sıvanmış bir ülkenin tarih önünde hesaplaşması
Erdem Nedim
TÜRKÇE'DEN UTANMAYINIZ
Mesut Hastürk
Arjantinlisin Arjantinli Kal 2:
 
FOTO GALERİ
 
Twitter
 
E-Konsolosluk
 

Bagimsiz Haber Portalı. Haberler ve Resimler İzinsiz Kullanılamaz.

Adres : News-Eu.com Skalitzerstr 134 10999 Berlin / Germany
Tel :+49 30 212 957 99