12 Eylül 2012, 07:07 - 
Türk Yıldızları Berlin'de Uçacak

Türk Yıldızları Berlin'de Uçacak

Dünyanın en büyük havacılık fuarlarından biri olan ILA Berlin Uluslararası Havacılık ve Uzay Fuarı kapsamında Turk Yıldızları 2 gün gösteri yapacak.

Dünyanın en büyük havacılık fuarlarından biri olan ILA Berlin Uluslararası Havacılık ve Uzay Fuarı kapsamında Türk Yıldızları 2 gün gösteri yapacak. Bu sene yapımı süren Berlin Havaalanı’na bitişik toplam 250 bin metre karelik bir alana kurulacak olan Fuar 11 ila 16 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek

Fuarda havacılık sektörüne ait son yenilikler, askeri ve sivil havacılıkta kullanılan son teknoloji ürünü uçak ve tedarikler yer alacak. Alman Askeri ve Sivil Hacacılığının bu sene gövde gösterisi yapması beklenen ILA’nın partner ülkesi ise Polonya.

Fuarın 15 ve 16 Eylül tarihlerinde birer uçuş gösterisi yapacak olan ve bu alanda dünyaca üne sahip Turk Yıldızları’nı da saat 14.30’dan itibaren izlemek mümkün olacak.  Fuar’a giriş yetişkinler için 22, öğrenciler için 14  Euro. Girişiler 6 yaş altındaki çocuklar için ücretsiz.


Bilindiği üzere Türk yılızları uçus gösterileri alanında Türkiye Cumhuriyetini temsil ediyor. Türk yıldızlarının bir amacı da Turk Silahlı Kuvvetlerini tanıtmak ve halkın sevgi, güven ve bağlılığını pekiştirmek. Türk Yıldızları dünyada sekiz süpersonik uçakla gösteri yapan tek takım olarak gösteriliyor. Türk yılızlarının Bakü’de 2001 yılında gerçekleştiridği gösterilei tam 1 milyon kişi izleyerek kırılması zor bir rekoru da elde etti.

Türk Yıldızlarının gösteri yapacağı alana gitmek isyetenler için adres bilgisi: Berlin ExpoCenter, Flughafen Berlin Schönefeld, Rotberger Strasse (Messestrasse 1) 12529 Schönefeld (Selchow). S-Bahn ile ulaşım: S9 veya S45 S-Bahn hattından S. Grünbergallee durağında inilerek otobüsle fuar alanına ulaşılabilir.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan News Europe ..::.. Avrupa Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Etkinlik HABERLERİ
Etkinlik Takvimi
 
Platform-Sağlık
 
Canlı TV

 
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
NEWS-EU
Merkel Çok Aranacak
BASINDAN
Millî olmak ‘aptallık’ mı?
Egemen Cantürk
Yahudi kanı ve Türk teri ile sıvanmış bir ülkenin tarih önünde hesaplaşması
Erdem Nedim
TÜRKÇE'DEN UTANMAYINIZ
Mesut Hastürk
Arjantinlisin Arjantinli Kal 2:
 
FOTO GALERİ
 
Twitter
 
E-Konsolosluk
 

Bagimsiz Haber Portalı. Haberler ve Resimler İzinsiz Kullanılamaz.

Adres : News-Eu.com Skalitzerstr 134 10999 Berlin / Germany
Tel :+49 30 212 957 99