25 Kasım 2013, 05:55 - 
BETÜSAB yeni yönetimini seçti

BETÜSAB yeni yönetimini seçti

Berlin Türk Seyahat Acentaları Birliği (BETÜSAB), Türk-Alman işadamları Birliği'nin salonunda olağan genel kurulu'nu yaparak, önümüzdeki iki yıl süreyle görev yapacak yeni Yönetim Kurulunu seçti.

TBB Sözcüsü Mustafa Doğanay’ın divan başkanlığını yaptığı genel kurulda, Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Necati Kaya getirilirken, 2. Başkanlığa Bahattin Gülcenbay, Saymanlığa Sadettin Ünal, Yazmanlığa Umut Tabu seçildiler. Yönetim Kurulu’nun diğer üyeleri de Buğra Çetinkaya, Feridun Cankurtaran ve Ali Erman oldular.

Hayli hararetli geçen genel kurulda yönetimin yeteri kadar çalışma yapamadığını, misyonunu yerine getiremediğini ifade eden ve yeni seçilecek olan yönetimden çalışmalara daha çok zaman ayırmasını isteyen Mega Tour’dan Masum ilaslan ile Sait Peşmen Denetim Kurulu’na seçildiler.

Yeni başkan Necati Kaya, seçim sonrası Merhaba Dergisi’ne, “Mutlaka eksikliklerimiz olmuştur. Biz önümüzdeki 2 yıl için yeni bir yönetimin seçilmesine gerek duyulduğu ve başkanlığa aday bulunduğu takdirde başkanlığa yeniden aday olmayacağımızı söyledik. Ancak yeni bir başkan adayı ortaya çıkmayınca ister istemez BETÜSAB’ın dağılmaması adına bu görevi üstlendik. Denetim Kuruluna seçilen arkadaşlardan ricam lütfen bizi denetlesinler, bizim arkamızda itici güç olsunlar. Elele vererek derneğimizi daha iyi konumlara getirelim” dedi.
 
Bu derneğin kurucularından olduğunu söyleyen Ünal Reisebüro’nun sahibi Sadettin Ünal da çok yorulduğunu ve bu nedenle yeni yönetim kurulunda görev almak istemediğini söylemesine rağmen oyların tamamını alarak yeniden saymanlığa seçildi.YORUM YAZ
BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan News Europe ..::.. Avrupa Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
DİĞER Toplum HABERLERİ
Etkinlik Takvimi
 
Platform-Sağlık
 
Canlı TV

 
VİDEO GALERİ
 
YAZARLARIMIZ
NEWS-EU
Merkel Çok Aranacak
BASINDAN
Millî olmak ‘aptallık’ mı?
Egemen Cantürk
Yahudi kanı ve Türk teri ile sıvanmış bir ülkenin tarih önünde hesaplaşması
Erdem Nedim
TÜRKÇE'DEN UTANMAYINIZ
Mesut Hastürk
Arjantinlisin Arjantinli Kal 2:
 
FOTO GALERİ
 
Twitter
 
E-Konsolosluk
 

Bagimsiz Haber Portalı. Haberler ve Resimler İzinsiz Kullanılamaz.

Adres : News-Eu.com Skalitzerstr 134 10999 Berlin / Germany
Tel :+49 30 212 957 99